شرایط و قوانین

ضمن حفظ و حمایت از حقوق کاربران گرامی این فروشگاه، سفارش و خرید از فروشگاه کلید جدید به معنی پذیرفتن شرایط و قوانین این سایت است. اصول و قوانین فروشگاه کلید جدید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی و قوانین تجارت الکترونیک است. حمایت از حقوق مصرف کننده جز چارچوب وظایف ماست، همانگونه که کاربر گرامی ملزم به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

فروشگاه کلید جدید به اطلاعات خصوصی افراد احترام گذاشته و از آن حفاظت میکند و تحت هیچ شرایطی هیچ اطلاعاتی را فاش نمی کند.

پس از ثبت هر سفارش فروشگاه کلید جدید وظیفه دارد کلیدبازی (Digital Code) یا همان سی دی کی مورد خریداری شده کاربر که صادر شده از کمپانی است، به صورت اصل و اورجینال و در اسرع وقت به دست وی برساند.

در صورت هر گونه اشکال در خرید یا عدم امکان خرید بازی پس از پرداخت کاربر، فروشگاه کلید جدید حداکثر طی ۲۴ ساعت وجه را به همان حساب که با آن خرید انجام شده است مرجوع نماید.

حریم خصوصی

حریم خصوصی کاربران  فروشگاه کلید جدید محترم و محفوظ است. فروشگاه کلید جدید هویت شخصی افراد را محرمانه دانسته و به هیچ شخص و یا سازمانی امکان و اجازه دسترسی به این اطلاعات را نمی دهد. اطمینان داشته باشید اطلاعات شما در سایت این فروشگاه کاملا محفوظ بوده و مورد هیچ استفاده ای غیر از خدمات معمول خرید و فروش قرار نخواهد گرفت. اطلاعات کاربر تنها برای ارسال کلید بازی های خریداری شده استفاده خواهد شد.

ما از ایمیلتان – در صورت موافقت شما – برای ارسال خبرنامه و تخفیفات استفاده میکنیم. همینطور اگر تمایل داشته باشید برخی اخبار را از طیق پیامک به اطلاعتان میرسانیم. همچنین به سادگی با عضویت در کاتال تلگرام (NKGShop@) از محصولات و تخفیفات جدید به سادگی آگاه خواهید شد.

ارتباط با ما

کارشناسان و تیم پشتیبانی تنها با یکی از ۴ روش زیر با شما ارتباط خواهند داشت:

  • ایمیل تاییدشده (support@nkg.ir)
  • شماره پیامک (۳۰۰۰۴۰۰۵۰۰۳۴۵۶)
  • تماس از شماره پشتیبانی (۰۹۳۸۹۳۲۷۲۹۳)

با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. این فروشگاه هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از nkg.ir و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

دقت فرمایید که این وب سایت از گواهینامه SSL استفاده می کند.

پردازش سفارش

پس از سفارش و پرداخت کلید بازی توسط کاربر گرامی وضعیت آن  “در دست اقدام” خواهد بود. مدت زمان ارسال کلید بازی به کاربر بسته به حجم سفارش های در حال بررسی بین ۱۵ دقیقه تا ۳ ساعت متغیر است.

لغو سفارش فقط در زمانی که وضعیت در حالت “معلق” باشد امکان پذیر است و از زمانی که وضعیت به “در حال آماده سازی” تغییر پیدا کند در صورت انصراف، نیمی از هزینه سفارش به عنوان جریمه اخذ خواهد شد. پس از “ارسال کلید” به کاربر به دلیل فیزیکی نبودن و عدم امکان کنترل استفاده نشده بودن کلید بازی ها امکان انصراف نخواهد بود.
با توجه به اینکه کلید های خریداری شده توسط فروشگاه کلید جدید از سایت رسمی سازنده بازی و یا خرده فروش های معتبر نظیر walmart، amazon و … انجام می شود لذا کلید ها به صورت کاملا صحیح و بدون اشکال به خریداران محترم ارسال می شود با این حال فروشگاه کلید جدید مطابق با قوانین در صورتی که کد یا شماره سریال محصول غیر قابل استفاده بود، این فروشگاه تا تحویل صحیح و ارسال کد مناسب، خدمات پشتیبانی کامل خود را ارائه می دهد. در صورتی که خرید انجام شده با مشکلی مواجه باشد و مشکل از جانب فروشگاه  رخ داده باشد، هزینه دریافتی بصورت کامل به خریدار بازگردانده می شود.

تا ۲۴ ساعت پس از ارسال کلید بازی خریداری شده، مسئولیت هرگونه مشکل احتمالی (صرفا در ارتباط با سریال یا کد محصول خریداری شده) به عهده این سایت می باشد. بعد از این مدت، در صورت بروز مشکل، تا حد توان و ظرفیت تیم پشتیبانی فروشگاه، راهنمایی های لازم و راهکارهای مناسب جهت حل مشکل، ارائه می گردد.

امتیاز
بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.